אנשי עיבוד שפה טבעית בישראל

מתוך Israelinlp

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

כדי להוסיף לטבלה, אנא שים/שימי לב להוסיף שורה במקום המתאים לפי סדר אלפביתי של השם בעברית. העתק/י שורה קיימית ושנה/שני אותה.


אנשי עיבוד שפה טבעית בישראל
שם משפחה שם פרטי שם באנגלית דוא"ל אתר תחומי עניין
אדלר מני Meni Adler meni.adler # gmail.com http://www.cs.bgu.ac.il/~adlerm מורפולוגיה, עברית, חיפוש, אונטולוגיה
בלום טל Tal Blum tal.blum # gmail.com http://www.cs.cmu.edu/~tblum כריית טקסט, אחזור מידע, קלאסיפיקציה סדרתית, זיהוי דיבור, מערכות דיאלוג, עיבוד שפות טבעיות וחיפוש
בר-חיים רועי Roy Bar-Haim barhair at cs.biu.ac.il http://cs.biu.ac.il/~barhair היסק סמנטי יישומי, עברית
בריקסטון מיכה Micha Y Breakstone micha dot breakstone at mail.huji.ac.il http://mineyourbusiness.wordpress.com כריית טקסט, תחבירים סטוכאסטיים, סמנטיקה פורמאלית, פראגמטיקה
גולדברג יואב Yoav Goldberg yoavg # cs.bgu.ac.il http://www.cs.bgu.ac.il/~yoavg/uni
גליקמן אורן Oren Glickman oren # glickman.com http://oren.glickman.com
וינטנר שולי Shuly Wintner shuly # cs.haifa.ac.il http://cs.haifa.ac.il/~shuly|
יונה שלמה Shlomo Yona yona # cs.technion.ac.il http://shlomoyona.blogspot.com עבוד מחרוזות, עבוד טקסט, עבוד שפה טבעית (אורתוגרפיה, מורפולוגיה, תחביר), חיפוש, מבני נתונים ואלגוריתמים יעילים לייצוג ולחיפוש
לב עידו Iddo Lev iddolev # cs.stanford.edu http://iddolev.blogspot.com סמנטיקה, חיפוש, מערכות דיאלוג
מירקין שחר Shachar Mirkin mirkins at cs.biu.ac.il http://cs.biu.ac.il/~mirkins
מרון יריב Yariv Maron syarivm at yahoo http://faculty.biu.ac.il/~marony תחביר, למידה חישובית ועוד.
מרקס צביקה Zvika Marx marxzv ב-Gמייל http://csail.mit.edu/~zvim
נצר יעל Yael Netzer yael.netzer # gmail.com http://www.cs.bgu.ac.il/~yaeln עברית, תקשורת תומכת וחליפית, עיבוד שפות טבעיות וטכנולוגיה מסייעת, חיפוש, אונטולוגיה
ספקטור עידן Idan Szpektor szpekti at cs.biu.ac.il http://cs.biu.ac.il/~szpekti
פיינשטיין יובל Yuval Feinstein fyuval at gmail dot com http://www.linkedin.com/pub/2/3a6/5a8 איחזור מידע, סיווג טקסט, חיפוש, כריית טקסט
צור אורן Oren Tsur oren kruchit cs.huji.ac.il http://www.cs.huji.ac.il/~oren רכישת שפה, סיכום אוטומטי, ניתוח ביקורות, כריית טקסט
קמיר דרור Dror Kamir dror1975 שטרודל icqmail נקודה com http://en.wikipedia.org/wiki/User:Drork Generative linguistics, complex morphology languages, entity extraction, lexicography, thorough knowledge of Hebrew and Arabic
קרימולובסקי יובל Yuval Krymolowski yuvalkry at gmail.com http://www.cs.biu.ac.il/~yuvalk Machine learning for syntactic and semantic analysis, information extraction, lexical semantics, consulting
רייכרט רועי Roi Reichart roiri at cs.huji.ac.il http://www.cs.huji.ac.il/~roiri syntactic parsing and its applications to semantics, machine learning, any other interesting problem

כלים אישיים

sl
דומיין בעברית  דומיין  דומין  תוכנה לניהול  קשרי לקוחות  CRM, ניהול קשרי לקוחות  דומין בעברית  פורומים  ספרדית  גיבוי